Patelnie

patelnia patelnia żeliwna, patelnia Lodge, patelnia żeliwna indukcja, najlepsza patelnia żeliwna, patelnia żeliwna Lodge, patelnia na ognisko, dystrybutor Lodge, hurtownia Lodge, patelnia 26 cm, duża patelnia żeliwna, głęboka patelnia żeliwna
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
318,00 zł
Cena / kg:
patelnia żeliwna grillowa, patelnia z żeliwa do grillowania, patelnia grillowa, patelnia BEKA NORI, NORI BEKA 15148284
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
518,00 zł
Cena / kg:
wok żeliwny, wok z żeliwa, wok emaliowany, NORI BEKA 15140304
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
654,00 zł
Cena / kg:
patelnia aluminiowa, patelnia energooszczędna, patelnia z powłoką nieprzywierającą, patelnia BEKA 28cm, BEKA 13527284
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
248,00 zł
Cena / kg:
wok energooszczędny, wok na indukcję, wok BEKA, wok 30cm, BEKA 13520304
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
349,00 zł
Cena / kg:
żelazna patelnia, patelnia z powłoką ceramiczną, patelnia mandala, patelnia 20cm, patelnia ceramiczna, 15227204 BEKA
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
197,00 zł
Cena / kg:
KitchenAid patelnia CC003293-001, KitchenAid Classic Forged Aluminium, patelnia ceramiczna 28cm, patelnia KitchenAid, patelnia ceramiczna KitchenAid, patelnia na indukcję, patelnia do zmywarki, patelnia bez PFOA
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
309,00 zł
Cena / kg:
KitchenAid patelnia CC003292-001, KitchenAid Classic Forged Aluminium, patelnia ceramiczna 24cm, patelnia KitchenAid, patelnia ceramiczna KitchenAid, patelnia na indukcję, patelnia do zmywarki
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
239,00 zł
Cena / kg:
KitchenAid patelnia CC003291-001, KitchenAid Classic Forged Aluminium, patelnia ceramiczna 20cm, patelnia KitchenAid, patelnia ceramiczna KitchenAid, patelnia na indukcję, patelnia do zmywarki
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
195,00 zł
Cena / kg:
szklana pokrywka Lodge, pokrywka do patelni Lodge, pokrywka do garnka Lodge, pokrywka Lodge, pokrywka do patelni żeliwnych,
NowośćBestsellerPromocja
Ilość:
149,00 zł
Cena / kg:

Patelnie żeliwne, ze stali węglowej i aluminium, ceramiczne i diamentowe
– Sklep LeDuvel oferuje szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań

Patelnie żeliwne przeżywają prawdziwy renesans, i choć profesjonalni szefowie kuchni nigdy z nich nie zrezygnowali, mało kto posiada jeszcze patelnię żeliwną w swoim domu. Dla tych z Państwa, którzy żałują pozbycia się starej patelni żeliwnej lub nigdy takiej nie mieli przygotowaliśmy ofertę złożoną z propozycji światowych liderów w produkcji naczyń żeliwnych – marek Lodge i Kitchen Craft.

Jako wyłączny dystrybutor tych marek mamy prawdziwą przyjemność zaproponować unikalne rozwiązania, odznaczające się wyjątkową funkcjonalnością i oryginalnym wzornictwem. Dzięki temu w naszym sklepie znajdziecie Państwo produkty, takie jak patelnia żeliwna do piekarnika oraz patelnia żeliwna indukcja, przeznaczona do pieczenia i smażenia na polach grzewczych kuchenki indukcyjnej.

Oprócz patelni żeliwnych sklep LeDuvel proponuje szeroki wybór patelni ze stali węglowej oraz patelni aluminiowych. Oferujemy również patelnie ceramiczne i diamentowe. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań możemy zaproponować patelnie do naleśników, patelnie grillowe, patelnie zwykłe i głębokie oraz unikalne patelnie do gofrów.

Patelnia żeliwna do piekarnika – dlaczego warto?

Patelnia żeliwna do piekarnika to doskonała alternatywa dla naczyń żaroodpornych, a w wielu przypadkach także sposób na przyrządzanie znanych dań na zupełnie nowe sposoby. To także naczynie, dzięki któremu potrawę możemy w ciekawy sposób podać na stół. Warto przy tym pamiętać, że patelnia żeliwna jest naczyniem absolutnie uniwersalnym. To oznacza, że możemy z niej korzystać na każdym źródle ciepła, nie tylko bezpośrednio w piekarniku.

Wbrew powszechnym przekonaniom nie straszna jej indukcja – patelnia żeliwna, która wcześniej posłużyła nam do przygotowania zapiekanki w piekarniku, już po chwili może być wykorzystana do przygotowania wyśmienitej jajecznicy na kuchence indukcyjnej. Tę samą patelnię możemy zabrać ze sobą na camping i w plenerze przygotować wyborny posiłek nad otwartym ogniem.

Indukcja – nie tylko patelnia żeliwna

Użytkownicy kuchni indukcyjnych przez długi czas mieli kłopot ze znalezieniem dobrych patelni, których mozna użyć na tym źródle ciepła. Dzisiaj sprawdzone patelnie na kuchnie indukcyjne bez kłopotu zamówicie Państwo w sklepie LeDuvel. Obok patelni żeliwnych i tradycyjnych patelni aluminiowych proponujemy także patelnie wykonane ze stali węglowej. Produkty ze stali węglowej, podobnie jak patelnie żeliwne, z czasem zyskują nową jakość i funkcjonalność.

Patelnie ceramiczne i diamentowe

Uzupełnienie naszej oferty stanowią wysokogatunkowe patelnie ceramiczne i diamentowe renomowanych producentów. Za ich wyborem przemawiają walory funkcjonalne oraz estetyka wykonania, dzięki której oferowane przez Sklep LeDuvel patelnie z powłoką ceramiczną, ceramiczno-diamentową oraz tytanowo-diamentową doskonale wpisują się w aranżację każdej kuchni.

Patelnie ceramiczne i diamentowe odznaczają się wysoką trwałością, smażone na nich potrawy nie przywierają, a do przyrządzenia smacznego posiłku wystarczy niewielka ilość tłuszczu. W sprzedaży patelnie ceramiczne i diamentowe dedykowane do wszystkich typów kuchenek, także płyt indukcyjnych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami. Oferujemy oryginalne wyroby uznanych marek. Stale rozszerzamy asortyment, dzięki czemu jeszcze trafniej odpowiadamy na Państwa potrzeby i oczekiwania.

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska