Świece naturalne

Naturalne świece zapachowe – nastrój dla Twojego domu

Naturalne świece zapachowe sprzyjają medytacji. Nie musisz jednak medytować, żeby skorzystać z relaksacyjnych i odprężających właściwości świec w swoim domu. Ich światło i zapach tworzą unikalną atmosferę, dzięki której można zapomnieć o wrażeniach dnia, skutecznie się wyciszając. Ze względu na właściwości terapeutyczne naturalne świece są polecane osobom aktywnym, narażonym na stres, przemęczonym.

Wysokiej jakości naturalne świece zapachowe to także doskonały pomysł na prezent. Zapakowane w eleganckim pudełku z pewnością przywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Zwłaszcza, że eleganckie opakowanie idzie w parze z niezwykle estetycznymi i pięknie pachnącymi świecami, które dzięki szklanym pojemnikom nie tracą walorów wizualnych w trakcie użytkowania.

Ekskluzywne świece naturalne dla wymagających

Starając się dostarczać Państwu wyłącznie wysokiej jakości rozwiązania, szczególną uwagę przywiązujemy do świec. Dzięki temu w asortymencie LeDuvel znajdziecie Państwo szeroki wybór ekskluzywnych i eleganckich świec naturalnych, których nie mogą Wam zaproponować inni dystrybutorzy. Jako wyłączny dystrybutor uznanych zagranicznych marek stale odpowiadamy na zmieniające się potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, co znajduje wyraz w rozszerzającym się asortymencie produktów z kategorii Clean & Beauty.

W sposób szczególny polecamy naturalne świece zapachowe do łazienki i sypialni. Państwa uwagę chcielibyśmy skierować na marki Rathbornes oraz Purcell & Woodcock. Ich wyroby odznaczają się oryginalnymi, precyzyjnie skomponowanymi nutami zapachowymi oraz elegancką formą.

Dlaczego warto sięgać po świece naturalne?

Świece naturalne to najlepszy wybór. Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn takich jak toluen czy benzen. Dzięki temu jest bezpieczny dla dzieci i alergików. Jednocześnie cechuje się niższą temperaturą topienia. To sprawia, że naturalne świece zapachowe i bezzapachowe z wosku sojowego spalają się aż 50% dłużej niż ich parafinowe odpowiedniki.

Wosk sojowy jest również przyjazny dla odzieży i elementów wyposażenia wnętrza – ewentualne plamy można skutecznie usunąć przy pomocy wody i mydła, bez pozostawiania tłustych śladów. Nie ma potrzeby drapania, wykruszania czy wytapiania gorącym żelazkiem i bibułą. Jednocześnie w świecach naturalnych stosuje się knoty bezołowiowe, co zapobiega kopceniu.

Osoby, które świadomie otaczają się wyrobami wysokiej jakości zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją naturalnych świec. W asortymencie posiadamy świece zapachowe o lekkich nutach cytrusowych, zapachach korzennych i wielu innych.

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska