O firmie

Dystrybutor markowych akcesoriów kuchennych

LeDuvel jest rodzinną firmą, która powstała z potrzeby otaczania się praktycznymi i innowacyjnie zaprojektowanymi przedmiotami. Głęboko wierzymy, że rzeczy używane na co dzień nie muszą być nijakie. Wręcz przeciwnie – mogą być małymi dziełami sztuki, które oprócz funkcji użytkowych cieszą oko i dają radość pracy z nimi. To akcesoria, którymi my sami chętnie otaczamy się w naszym domu i których z przyjemnością używamy!

Praktyczność nade wszystko

Wszystkie produkty dostępne w ofercie LeDuvel są niezwykle użyteczne. Stworzone po to, aby ułatwiać życie, niejednokrotnie zaskakują funkcjonalnością, ergonomią i pomysłowością. Przygotowywanie i serwowanie posiłków jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

Design na światowym poziomie

Akcesoria kuchenne i łazienkowe dostępne w naszej ofercie są nie tylko praktyczne, ale też piękne. W końcu z przedmiotami codziennego użytku obcujemy najczęściej, dlaczego więc nie wybierać takich, które będą niebanalnym uzupełnieniem wystroju wnętrz? Wiele ze sprzętów dostępnych w naszym sklepie zostało wyróżnionych prestiżowymi nagrodami w dziedzinie designu, co stanowi najlepszą rekomendację dla osób poszukujących ciekawych stylistycznie akcesoriów.

Trwałość

Świadomy, nowoczesny konsument powinien zwracać uwagę nie tylko na użyteczność i wygląd produktu, ale także na jego trwałość. Akcesoria z naszej oferty są produkowane wyłącznie przez firmy ze świetną reputacją, których produkty posłużą wiele lat. Potwierdzają to długie okresy gwarancji, których producenci udzielają na swoje wyroby. To oznacza jedno: są pewni jakości tych produktów. My również!

Zdrowie

Zdrowie to podstawa, również dla nas. Do naszej oferty wybieramy produkty ze sprawdzonych surowców i od renomowanych producentów, które są przeznaczone do kontaktu z żywnością i w pełni bezpieczne. Dodatkowo, wiele z akcesoriów dostępnych w ofercie LeDuvel stanowi cenne wsparcie w codziennym dążeniu do zdrowia i witalności. Z ich użyciem łatwo i szybko przygotujemy smaczne, zdrowe i niskokaloryczne potrawy. W naszym sklepie dostępne są produkty, których z pełnym przekonaniem używamy codziennie w kuchni i w łazience, w jadalni i salonie, a także wychodząc z domu.

Ekologia i Zero Waste

LeDuvel jest także promotorem ekologicznego podejścia do życia. Bliskie naszym sercom są produkty z surowców pochodzących z recyklingu oraz takie, dzięki którym codzienność staje się bardziej Zero Waste. Dzięki nim śmiecimy mniej i żyjemy bardziej eko. W naszym portfolio znajduje się wiele akcesoriów, które spodobają się osobom dbającym o środowisko, a takich – na szczęście – jest coraz więcej!

Zmień myślenie o domu razem z Leduvel

Praktyczność, wyszukane wzornictwo, wyjątkowa trwałość, bezpieczeństwo i ekologia nie muszą się ze sobą kłócić. Produkty z portfolio LeDuvel są tego najlepszym przykładem. Jako miłośnicy sztuki użytkowej cieszymy się, że możemy Wam je dostarczać.

W naszym sklepie znajdziecie akcesoria następujących marek:
Amuse, Barazzoni, BEKA, Birkmann, BK, Bredemeijer, Cuitisan, Full Circle, GreenChef, GreenPan, Jade, KitchenAid, Lekue, Leopold Vienna, Lodge, Microplane, Monkey Business, Nordic Ware, OXO, Purcell & Woodcock, Rathbornes, Robert Welch, simplehuman, Stanley, Tala, Trebonn.
Jesteśmy ich wyłącznym importerem na terenie Polski.

Materiały publikowane na stronach LeDuvel.pl inie mogą być powielane ani rozpowszechniane w celach komercyjnych w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właścicieli. Użycie lub wykorzystanie materiałów w całości lub w części bez takiej zgody może być ścigane prawnie.

Na stronach wykorzystano zdjęcia z zasobów LeDuvel i producentów poszczególnych marek.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska