Strefa ekspercka

Porządek w domu to szczęśliwe życie. Zaczynamy od kuchni!


Na Netflixie hitem ostatnich miesięcy jest mini-serial z Marie Kondo w roli głównej. Drobna Japonka podbiła nie tylko swój kraj, ale i stany Zjednoczone i Europę.

Co ciekawe, nie mówimy tu o piosenkarce, aktorce, ani „zwykłej” celebrytce, Marie Kondo to… specjalistka od porządkowania domów!

KonMari i jej zasady

Jej autorska metoda o nazwie KonMari opiera się na kilku zasadach. Przede wszystkim Marie Kondo wychodzi z założenia, że czysty i uporządkowany dom w ogromnej mierze przekłada się na poczucie szczęścia i zadowolenia z życia jego mieszkańców.

Metoda zakłada m. in., że aby posprzątać skutecznie, powinniśmy zrobić to raz, a dobrze; że w porządkowaniu powinniśmy kierować się kategorią przedmiotów, a nie ich umiejscowieniem; że powinniśmy pozbyć się rzeczy, które nie przynoszą nam radości…

Fani serialu, w którym Marie Kondo pomaga w porządkowaniu amerykańskich domów, wiedzą doskonale, jak wielką wagę przywiązuje ona do pudełek, pojemników i skrzynek. Według Japonki odpowiednie pojemniki są najlepszymi sprzymierzeńcami w walce z bałaganem – dotyczy to zarówno szaf, garażu, jak i kuchni. To dzięki pojemnikom można kategoryzować przedmioty, chronić je od kurzu oraz układać w wygodny sposób na półkach i w szafkach.

Kuchnia bez pojemników nie istnieje

W kuchni pojemniki spełniają jeszcze ważniejszą rolę niż w innych pomieszczeniach – chronią produkty spożywcze przed wilgocią i intruzami takimi jak mole, zapewniając dłuższą trwałość żywności.

Najlepiej, gdyby mogły być myte w zmywarce, szczelne, trwałe i estetyczne. Takie właśnie są pojemniki POP2 z serii Good Grips, produkowane przez firmę OXO. Oprócz tego, że spełniają wymienione powyżej wymogi, są także bardzo praktyczne – pojemniki różnych wielkości można ustawiać modułowo, dzięki czemu zoptymalizujemy przestrzeń na kuchennych półkach i uzyskamy ciekawy estetycznie efekt.

Dodatkowo hermetyczne, łatwe zamknięcie za pomocą jednego przycisku sprawia, że pojemniki POP2 przez długi czas utrzymują świeżość płatków śniadaniowych, kasz, makaronów i innych produktów. W pojemniku można umieścić małe szufelki - z łatwością zawiesimy je na specjalnym uchwycie po wewnętrznej stronie pokrywki. Dzięki temu zawsze będą one na pod ręką, gdy będziemy ich potrzebować.

Pojemniki POP2 mogą być pierwszym krokiem do skutecznego uporządkowania kuchni, a od tego już tylko krok do zaprowadzenia idealnego ładu w całym domu!

Na tegorocznych targach Ambiente we Frankfurcie nad Menem, pojemniki POP2 firmy OXO zostały wyróżnione wyborem do ekspozycji Solutions 2019, promującej akcesoria kuchenne charakteryzujące się innowacyjnością i wyjątkowym designem.

Oto film, przygotowany przez frankfurckie targi, prezentujący uzycie pojemników.

Propozycje produktów

wtorek, 06 kwietnia 2021

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska