Aktualności

Nasze produkty wyróżnione na targach Ambiente we Frankfurcie

Uznanie dla innowacyjności


Targi Ambiente należą do największych w Europie targów dóbr konsumpcyjnych. Od siedmiu lat ich częścią jest wystawa Solutions. Kwalifikacja do niej jest dużym wyróżnieniem, a w tym roku udało się to kilku produktom z oferty LeDuvel.

Odbywające się w lutym we Frakfucie nad Menem targi Ambiente obejmują pełen zakres produktów konsumpcyjnych: od kuchni, nakrycia stołu i przedmiotów gospodarstwa domowego, po wystrój wnętrz i upominki. Organizatorzy stwierdzają, że ich ambicją jest dać pełen przegląd oferty w obszarze „Dining, Giving and Living”, a także pokazać trendy i nowości w tej dziedzinie.

Od siedmiu lat formą wyróżnienia dla uczestników targów jest specjalna ekspozycja o nazwie Solutions. Od początku wybór jej eksponatów jest autorskim dziełem znanego brytyjskiego projektanta Sebastiana Bergne.

Jako kurator wystawy stara się on znaleźć produkty, które stanowią innowacyjna odpowiedź na stare i nowe kuchenne wyzwania. Sebastian Bergne stwierdza, że dla produktów „biletem wstępu” na jego wystawę jest funkcjonalność, a poza tym liczy się łatwa obsługa, i oczywiście walory samego projektu. Forma i funkcja muszą być zgodne – podkreśla kurator.

Wśród produktów wybranych w tym roku na wystawę Solutions znalazła się spora grupa takich, które są już w ofercie Sklepu LeDuvel:

Naczynia marki Lekue do gotowania makaronu oraz do gotowania ryżu i kaszy - doskonale spełniają oczekiwania kuratora: sprytnie rozwiązują codzienny problem "jak w mikrofalówce ugotować ryż, kaszę czy makaron", a przy tym są pięknie zaprojektowane

Seria pojemników POP2 marki OXO na pozór wydaje się "zwykła" - ot, ładne, poręczne i szczelne pojemniki "do wszystkiego"; kurator jednak zwrócił uwagę na dołączane do nich „narzędzia”, które stanowią nową jakość w tej dziedzinie

Silikonowa torba do wałkowania ciasta marki OXO jest równie innowacyjna: rozwiązuje odwieczny problem rozsypującej się dookoła mąki, a przy tym ułatwia rozwałkowanie okrągłego placka o potrzebnej średnicy

Pierścienie do deserów marki Birkmann - proste narzędzie, dzięki któremu łatwo nadać regularny kształt nie tylko zimnym deserom, ale i potrawom z kasz, ryżu, lasagne, a nawet... okrągłemu sushi; aż dziwne, że nikt wcześniej nie wpadł na ten pomysł…

Więcej o targach Ambiente i wystawie Solutions - na stronach organizatorów (strona zewnętrzna w języku angielskim i niemieckim).

wtorek, 26 lutego 2019

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska