Lékué


Producent, który jako pierwszy na świecie opatentował i wprowadził na rynek najdoskonalszą do dziś formę silikonu: platinum. Nowoczesne materiały i odkrywcze wzornictwo jego akcesoriów pozwalają na przygotowanie zdrowych i zbilansowanych potraw.

Służąc zdrowiu użytkowników i ich rodzin, pozwalają łączyć tradycyjną kuchnię z nowymi technikami, umożliwiają upraszczanie starych przepisów i tworzenie nowych receptur.

Materiał który zmienia kuchnię

Silikon platinum wytrzymuje bardzo szeroki zakres temperatur od –60 do +280 stopni, co pozwala na różnorodne zastosowanie produktów wykonanych z tego materiału. Można w nich piec, gotować w wodzie i na parze, chłodzić i mrozić, a wszystko to przy zachowaniu wartości odżywczych przygotowywanych posiłków i trwałości samych naczyń.

Dodatkową ważną cechą silikonu platinum jest łatwość utrzymania w czystości i przechowywania. Na miękkie, elastyczne akcesoria znajdzie się miejsce w każdej kuchni, bez względu na jej wielkość.

Nowoczesność w służbie zdrowia

Produkty Lékué zmieniają kuchnie na całym świecie, czyniąc je przestrzenią otwartą dla nowych doświadczeń, pomagając i dorosłym, i dzieciom odkrywać przyjemności z gotowania w domu. Dzięki nim można używać nowych technik kulinarnych przy przygotowywaniu tradycyjnych potraw, umożliwiają też upraszczanie tradycyjnych przepisów i tworzenie nowych.

Dzięki nim każdy może odkrywać i tworzyć dania, których kształty, kolory i smaki będą uwodzić najbardziej wymagających smakoszy. Dzięki akcesoriom Lékué potrawy mogą powstawać bez dodatku tłuszczów i być zdrowsze, a posiłki mogą być bardziej zbilansowane. Rozwiązania Lékué  dla codziennej kuchni obalają mity, że zdrowe gotowanie jest nudne i nijakie.

Współczesne wzornictwo

Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko wyjątkowemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce. Pierwsze głośne sukcesy przyniosła współpraca z osiadłym w Barcelonie szwajcarskim projektantem Luki Huberem. Opracowana przez niego linia produktów otrzymała prestiżową nagrodę Design & Innovation Madrid Fusion 2007.

Kolejne wyrazy uznania przyszły z zagranicy. Wyroby Lékué zdobyły nagrody Good Design Award w 2007 i 2009 roku, a także The Trends Award w 2009 na targach we Frankfurcie. Podbiły jurorów idealnym połączeniem materiału, wzornictwa, funkcjonalności i dbałości o środowisko.

Lékué w kuchniach na pięciu kontynentach

Poszukiwanie nowych doświadczeń i skupienie się na zdrowiu okazały się źródłem międzynarodowego sukcesu: produkty Lékué są sprzedawane w 70 krajach na 5 kontynentach. Okazały się powszechne i uniwersalne, dostosowując się do różnorodnych kultur kulinarnych, przekonując wszystkich i wszędzie do przyjemności gotowania w domu.

Dzięki staraniom LeDuvel, produkty firmy Lékué są dostępne także w Polsce dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie i sylwetkę, dla których estetyka, funkcjonalność i higiena są wartościami nadrzędnymi w kuchni. LeDuvel jest wyłącznym reprezentantem marki Lékué w Polsce.

Dystrybucja kuchennych innowacji hiszpańskiej marki Lékué to niekończąca się przygoda. Marka stale oferuje nam zaskakujące rozwiązania, dzięki którym gotowanie zdrowo i smacznie jest nie tylko bardziej przyjemne, ale przede wszystkim mniej wymagające. Dzięki Lékué w trakcie gotowania zużywamy mniej naczyń, a efektów naszego gotowania i pieczenia nie powstydziłby się nawet profesjonalny szef kuchni. Lékué pozwala nam przyrządzać posiłki szybko, zdrowo i z pomysłem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej fanów gotowania ceni tę markę i chętnie sięga po jej wyroby.

Jako wyłączny dystrybutor Lékué Polska oferujemy Państwu oryginalne produkty najwyższej jakości. Standardowo dystrybucja produktów zakupionych w sklepie LeDuvel THE HOUSE OF BRANDS realizowana jest za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej. Współpracujemy w tym zakresie wyłącznie ze sprawdzonymi podmiotami, co gwarantuje szybką i bezpieczną dostawę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Katalogi

Lekue - 2024Zobacz katalog
Kliknij w miaturkę okładki, by obejrzeć wybrany katalog.

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska