Microplane


Microplane to światowy lider w produkcji tarek o różnorodnym zastosowaniu, a logo firmy jest synonimem zaawansowanej technologii produkcji ostrzy unikalną metodą fototrawienia.

Tarki Microplane są produkowane wyłącznie w USA i opatentowane w wielu krajach. Powszechnie uważane są za najostrzejsze tarki na świecie.

Ze stolarskiego warsztatu

Na podbój serc miłośników gotowania w domu oraz oraz fachowców z kuchni i restauracji na całym świecie firma Microplane wyruszyła w roku 1994 z... warsztatu stolarskiego. Entuzjaści kuchni z wielu krajów znają opowieść o kanadyjskiej gospodyni domowej, która chciała upiec ciasto pomarańczowe i - niezadowolona ze swojej starej tarki - postanowiła skorzystać z ulubionego narzędzia stolarskiego swego męża.

Rezultat przeciągnięcia pomarańczy po tarce stolarskiej był zdumiewający: drobne, nieprawdopodobnie cienkie wstążeczki skórki pomarańczowej spadały jak płatki śniegu. Odkrycie przyniosło przełom w historii firmy, która swój katalog narzędzi stolarskich uzupełniła o akcesoria kuchenne.

Ulubieńcy profesjonalistów i amatorów

Wkrótce tarki Microplane zrewolucjonizowały ten segment rynku i zyskały szerokie grono entuzjastów wśród szefów najsławniejszych restauracji i domowych kucharzy.

Nowatorska linia tarek dla domowych i profesjonalnych kucharzy spotkała się z niesamowitym odzewem. Nie dość, że tarki na stałe zadomowiły się w kuchniach domowych i restauracyjnych na całym świecie, to wręcz zostały uznane za nieodzowne przybory kuchenne.

Co wyróżnia tarki Microplane wśród konkurencyjnych akcesoriów? W przeciwieństwie do tarek tłoczonych, tarki Microplane bez problemu przecinają zarówno twarde, jak i miękkie artykuły żywnościowe, bez rozrywania i strzępienia.

Technologia produkcji tych narzędzi to efekt kilku dziesięcioleci pracy nad autorskim procesem chemicznym z wykorzystaniem światła, pozwalającym na uzyskanie niezwykle ostrych krawędzi tnących. Firma jest uznawana na całym świecie za pierwszego producenta ostrzy wytwarzanych w procesie fototrawienia. Wyłącznym przedstawicielem Microplane w Polsce jest firma LeDuvel.

Microplane Polska – wyłączny dystrybutor

Jako dystrybutor marki Microplane na terenie Polski staramy się dostarczać Państwu szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów kuchennych do zastosowań domowych i półprofesjonalnych. W asortymencie posiadamy oryginalne wyroby Microplane w korzystnych cenach, których jakości i precyzji wykonania nikomu nie trzeba przedstawiać. Dystrybucja Microplane Polska obejmuje przede wszystkim bogactwo tarek dedykowanych do przyrządzania różnych dań. Obok tarek oferujemy również wysokiej jakości narzędzia do cytrusów oraz młynki do ziół i przypraw. Ciekawą propozycją marki Microplane z pewnością jest nowoczesna i designerska krajalnica do czosnku.

Jako dystrybutor marki sklep LeDuvel gwarantuje oryginalność oferowanych wyrobów i technologii Microplane. Najwyższą jakość tarek oraz niezawodność dostępnych młynków do przypraw. Klientów, którzy świadomie sięgają po jakość zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem. Dystrybucja produktów Microplane zamówionych w sklepie online odbywa się za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej.

Katalogi

Microplane - 2022Zobacz katalog
Kliknij w miaturkę okładki, by obejrzeć wybrany katalog.

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska