Nordic Ware


Amerykańska ikona wśród producentów form do pieczenia. Na świecie co 4,5 sekundy kupowany jest jakiś produkt Nordic Ware. Ponad 60 milionów form jest w ciągłym użyciu, a liczba ta stale rośnie, wraz z rosnącą liczbą dostępnych wzorów.

Firma powstała w 1946 roku w Minneapolis w stanie Minnesota (USA). Założyło ją małżeństwo Dorothy i H. David Dalquist.

Formy na pokolenia

Firma wytwarzała patelnie i formy do wypieków. Szczególnie formy szybko zaczęły podbijać serca amerykańskich pań domu, a wyjątkowym uznaniem cieszyły się te do bab, babek i babeczek. Przyczyniło się do tego zwycięstwo ciasta upieczonego w formie do babki ze znakiem Nordic Ware w dorocznym ogólnoamerykańskim konkursie wypieków w 1966 roku.

Zachwyt odbiorców budziły nie tylko kształty, ale i doskonały materiał - każda forma jest wykonana ze znakomicie przewodzącego ciepło kutego aluminium, którego solidność i trwałość sprawiają, że może służyć przez pokolenia.

Tradycja i nowoczesność

Akcentując przywiązanie do tradycji i wartości rodzinnych, firma Nordic Ware jest jednocześnie otwarta na innowacje.

Oprócz klasycznych form i akcesoriów do pieczenia Nordic Ware produkuje także garnki, patelnie, naczynia do pieczenia na grillu i do gotowania w kuchenkach mikrofalowych. Firma jest pionierem w produkcji naczyń, które pozwalają nie tylko podgrzewać, ale i przygotowywać dania w kuchenkach mikrofalowych.

Charakterystyczne logo z głową wikinga to gwarancja najwyższej jakości formy i pieczonych w niej ciast. Cały asortyment jest produkowany wyłącznie w Minneapolis i z materiałów zakupionych na rynku amerykańskim. Wyłącznym przedstawicielem Nordic Ware w Polsce jest LeDuvel.

Nordic Ware Polska – dystrybucja ze smakiem

Marka Nordic Ware to kuchenny niezbędnik miłośników słodkich deserów, a także fanów domowego wędzenia wędlin i mięs. W szerokim asortymencie marki znajdujemy bowiem bogaty wybór oryginalnych form do ciast, jak również system domowych wędzarni. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości akcesoria – kratki do studzenia ciast, łopatki nieprzywieralne oraz łyżki od nakładania ciasta.

Dystrybucja wyrobów marki Nordic Ware to dla nas prawdziwa przyjemność. Przede wszystkim dlatego, że doskonale wiemy jak dobre produkty Państwu oferujemy. Dodatkową przyjemność sprawia nam ich unikalny design, dzięki któremu Państwa wypieki stają się niepowtarzalne. Bo na jakie inne określenie zasługuje lokomotywa z wagonami z ulubionego ciasta lub chatki z piernika?

Dystrybucja Nordic Ware Polska odbywa się za pośrednictwem sklepu internetowego LeDuvel THE HOUSE OF BRANDS i sprzedaży wysyłkowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy i życzymy udanych wypieków!

Katalogi

Nordic Ware - 2022Zobacz katalog
Kliknij w miaturkę okładki, by obejrzeć wybrany katalog.

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska