simplehuman


Specjalnością firmy, założonej w 2000 roku przez Franka Yanga, są akcesoria do kuchni i łazienek: ociekacze do naczyń i sztućców, dozowniki, kosze na odpadki, kosze na pranie, lustra.

W swych produktach firma sięga po najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, m. in. jej kosze na śmieci otwierają się bez dotknięcia przez użytkownika, dozowniki płynów uruchamiają się po zbliżeniu ręki, a lustra barwę swego podświetlenia dopasowują do otoczenia. Jej siedziba mieści się w Torrance (Kalifornia, USA).

Cechy takie jak najwyższa jakość materiałów i wykonania, trwałość, ergonomia, łatwość obsługi i utrzymania zapewniły produktom simplehuman wiele tytułów i wyróżnień, w tym Industrial Design Excellence Award, reddot Design Award, European Consumer Choice Award, czy Houseware Innovation Award.

Zalety jej produktów doceniają nie tylko rzesze zwykłych użytkowników - akcesoria ze słonecznej Kalifornii "zagrały" w tak popularnych serialach jak "Gotowe na wszystko", "Doktor House", "Lost", "CSI Miami" i "Herosi".

Projektanci simplehuman poświęcają wiele czasu obserwacji codziennych prac domowych, starając się, by dzięki ich akcesoriom prace te były prostsze, szybsze i lepiej zorganizowane, a nasze życie - odrobinę łatwiejsze.

Motto firmy brzmi: "Nieustannie myślimy jak sprawić, by nasze produkty działały lepiej". Wyłącznym przedstawicielem simplehuman w Polsce jest firma LeDuvel.

simplehuman Polska – Twój dystrybutor wysokiej jakości akcesoriów do kuchni i łazienek

Marka simplehuman to akcesoria, których najzwyczajniej nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu LeDuvel THE HOUSE OF BRANDS. Nasze wysiłki oraz rosnąca renoma LeDuvel pozwoliły nam nawiązać stałą współpracę z marką Franka Yanga, w wyniku której jako wyłączny dystrybutor na Polskę możemy zaoferować naszym odbiorcom szeroki wybór popularnych i cenionych akcesoriów kuchennych i łazienkowych simplehuman.

Dystrybucja simplehuman realizowana przez LeDuvel odbywa się na zasadach sprzedaży wysyłkowej. Dzięki temu cała Polska może się cieszyć komfortem użytkowania i bezkonkurencyjną jakością ociekaczy do naczyń, koszy na śmieci, luster, dozowników do mydła oraz innych akcesoriów. Rozwiązań zaprojektowanych i wykonanych z myślą o komforcie wykonywania codziennych czynności.

Klientów, którzy świadomie sięgają po jakość i nowoczesny design zapraszamy do regularnych odwiedzin w naszym sklepie. Będąc wyłącznym dystrybutorem marki staramy się stale rozszerzać naszą ofertę i dostosowywać ją do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb.

Katalogi

simplehuman mirror 2022Zobacz katalog
Kliknij w miaturkę okładki, by obejrzeć wybrany katalog.

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska