Amuse


Plastikowy lunchbox, czyli po prostu pudełko na kanapki - lub inny posiłek – to przedmiot, który dziś zna każdy, a używa większość z nas. Ale to proste i popularne rozwiązanie codziennej potrzeby powstało zaledwie sześćdziesiąt kilka lat temu.

Zrodziło się ono w głowie Francisa Pluyma w roku 1960. Autor wprowadził je na rynek razem z Louisem De Bruckerem pod firmą DBP. Z czasem firma stworzyła markę Amuse i wiele innych przydatnych produktów, ale plastikowy lunchbox do dziś jest jest jednym z jej bestsellerów.

Wysoka jakość ponad 150 produktów codziennego użytku

Marka Amuse powstała z miłości do innowacyjnych produktów. Przygotowujesz sałatkę? Potrzebujesz przynieść lunch? Zamrozić resztki? Pudełka i zestawy do przechowywania są przydatne na co dzień. Pod warunkiem, że nie przeciekają, są bezpieczne i łatwe w użyciu. A to brzmi jak produkt Amuse. Dzięki jej produktom możesz przechowywać swój ulubiony posiłek jak należy.

Amuse to szlachetne rzemiosło ukryte w nowoczesnych produktach. Marka szczególnie podkreśla dumę ze swego belgijskiego pochodzenia. Wszystkie 150 produktów z oferty Amuse zostało zaprojektowanych w Belgii i wszystkie są wytwarzane w tym kraju.

Zachowaj każdą chwilę

Amuse robi wszystko, aby pomóc w prawidłowym przechowywaniu i pakowaniu żywności oraz utrzymaniu jej w dobrej kondycji i świeżości. Zapewnia swych klientów: „Nie przestaniemy Cię zadziwiać naszą trwałą jakością i innowacjami, możemy zagwarantować, że będziesz naprawdę zadowolony z korzystania z naszych produktów.”

Amuse zadba między innymi, by w zamrażarce dobrze przechować porcje świeżej zupy, domowe wafle babci uchronić w hermetycznym pudełku i zapewnić poręczne lunchboxy, które można wypełnić daniem na szybki posiłek. „Chcemy zachować każdą chwilę, jesteśmy zawsze, gdy nas potrzebujesz” – deklaruje.

Trwałość, funkcjonalność, kompletność

Marka stawia na sprawdzoną jakość i gwarantuje długą żywotność każdego wyrobu. Zapewnia więc: „Gdy lunchbox Amuse trafi do Twojej kuchni, będziesz mógł używać go przez długi czas”.

Zmywarka, mikrofalówka i zamrażarka nie są dla wyrobów Amuse żadnym wyzwaniem. Zmieniający się styl życia stawia co raz to nowe wyzwania – a Amuse wypełnia je innowacyjnością swych projektów.

Od hermetycznych pudełek na świeżą żywność po pojemniki na mrożonki, od klasycznych śniadaniówek po wygodne miseczki. Do tego poręczne akcesoria kuchenne lub butelki na wodę – wyroby Amuse będą służyć o każdej porze dnia, wypełniając zróżnicowane potrzeby użytkowników.

Firma LeDuvel ma zaszczyt być wyłącznym importerem i przedstawicielem marki Amuse w Polsce. Jako wyłączny dystrybutor Amuse Polska gwarantujemy oryginalność oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Jesteśmy przekonani, że spełnią one Państwa najśmielsze oczekiwania.

Katalogi

Amuse - 2024Zobacz katalog
Kliknij w miaturkę okładki, by obejrzeć wybrany katalog.

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska