Trebonn


Pragnienie zaprojektowania czegoś wyjątkowego oraz tradycyjna włoska pasja do gotowania i piękna są iskrą młodego biznesu: marki Trebonn.

Cel postawili sobie ambitny: reinterpretacja przedmiotów codziennego użytku poprzez uwolnienie się od stereotypów i konwencji. Czyli: nowe – i nowoczesne – spojrzenie na to, co wydaje się od dawna dobrze znane.

Nowe spojrzenie na tradycję w kuchni

Pragnienie zaprojektowania czegoś wyjątkowego oraz tradycyjna włoska pasja do gotowania i piękna są iskrą młodego biznesu: marki Trebonn.

Cesare, Federico i Niccolò Bonardi... czyli trzy razy Bonn. Więc Trebonn! To ojciec i synowie, doświadczenie i entuzjazm, które doprowadziły do powstania wyspecjalizowanego zespołu o międzynarodowym profilu w służbie ich ambitnego projektu: reinterpretacja przedmiotów codziennego użytku poprzez uwolnienie się od stereotypów i konwencji, umiejętne połączenie innowacyjności i wzbogaconej funkcjonalności.

Czyli najkrócej mówiąc: nowe – i nowoczesne – spojrzenie na to, co w kuchni i przygotowaniu posiłków wydaje się od dawna dobrze znane.

Kreatywność, ironia, funkcjonalność i styl

Sami o sobie piszą: my Włosi po prostu uwielbiamy eksperymentować z designem, to jest to, w czym jesteśmy dobrzy! Zadaliśmy sobie więc pytanie: co by było, gdybyśmy za okno wyrzucili nasze tradycyjne podejście i zaczęli projektować od podstaw? Tak właśnie powstał Trebonn.

Dodają, że składniki ich działania są proste, to kreatywność, ironia, funkcjonalność i styl. Podkreślają jednak: nasze cele są jednak ambitne, chcemy przekształcić akcesoria codziennego użytku w unikalne, kultowe przedmioty, które są atrakcyjne dla oka i praktyczne w użyciu.

Trebonn to firma rodzinna, ale nie w zwyczajowym rozumieniu biznesu przekazywanego z pokolenia na pokolenie, a raczej przygody zaplanowanej razem, dzieląc się różnymi doświadczeniami i entuzjazmem. Zrodziła się z potrzeby do bycia razem oraz wspólnej pasji do projektowania niezwykłych produktów - i wspólnej pasji gotowania.

Poznajmy asortyment Trebonn

Obecnie oferta marki skupia się na dwóch kategoriach: noży i desek kuchennych oraz drobnych przyborów kuchennych.

Jak zauważają twórcy, noże oraz deski do krojenia grają ważną rolę w procesie przygotowywania jedzenia i są absolutnie niezbędne w każdej kuchni. Trebonn zredefiniował tę rolę, używając wzorców architektonicznych i nowych funkcjonalności, dodatkowo uwzględniając zrównoważony rozwój oraz użycie naturalnych materiałów.

Przybory do kuchni stanowią zaś kolekcję ich pomysłów. Nie ograniczają się do prostych narzędzi, ale łączą estetykę z wygodą. Stanowią reinterpretację tradycyjnej włoskiej kultury kulinarnej, ale jednocześnie zaskakują stylem.

Firma LeDuvel ma przyjemność być przedstawicielem i wyłącznym importerem marki Trebonn w Polsce. Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie internetowym, w którym dostępna jest wciąż rozszerzająca się oferta marki.

Katalogi

Trebonn - 2023Zobacz katalog
Kliknij w miaturkę okładki, by obejrzeć wybrany katalog.

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska