BEKA


Wszystko zaczęło się w 1899 roku, kiedy dwóch niemieckich przemysłowców z kulinarną pasją założyło założyło firmę w Betzingen (Badenia-Wirtembergia).

Marka BEKA pochodzi od pierwszych liter nazwisk swych założycieli: Daniela Brauna i Jakoba Kemmlera. Firma zajęła się produkcją wysokiej jakości naczyń kuchennych.

Dziesięciolecia rozwoju

Przez kolejne dziesięciolecia, mimo gospodarczych kryzysów i dwóch wojen światowych, marka BEKA zdobyła ugruntowaną pozycję na rynku niemieckim i w innych krajach. Sukcesy zaowocowały uruchomieniem w 1960 roku większego zakładu produkcyjnego w niedalekiej Tybindze.

Aby pomóc w dalszym rozwoju i wzmocnieniu pozycji na rynku globalnym, w 1991 roku otwarto nowe centrum dystrybucyjne po drugiej stronie Renu – we francuskim Wittisheim.

Od roku 2000 firma należy do belgijskiej grupy Allinox. Wyrosła ona z założonej w 1949 roku przez Alberta Vandaele firmy Alva, także produkującej naczynia kuchenne. Rodzinna firma Allinox, z siedzibą w Belgii, produkuje, magazynuje i dystrybuuje wysokiej jakości naczynia kuchenne na całym świecie. Po przejęciu niemieckich i francuskich biur sprzedaży oraz magazynów dystrybucyjnych marki BEKA wsparła jej międzynarodową ekspansję na większość krajów europejskich, a także Azję i Bliski Wschód.

Aby klient zyskał przyjemność z gotowania

Marka BEKA stara się służyć domowym szefom kuchni i kucharzom-amatorom produktami wysokiej jakości, trwałymi i stylowymi, pozwalającymi na beztroskie gotowanie.

„Stawiamy na jakościowe i przemyślane produkty, abyś mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne w Twojej kuchni: na przygotowywaniu wspaniałych potraw i kontaktach z bliskimi. Oczywiście design, funkcjonalność i jakość są bardzo ważne. Ale gotowanie to coś więcej. To cieszenie się życiem, z rodziną lub przyjaciółmi. Chodzi o jakość czasu spędzanego w kuchni. Dlatego Beka Cookware stworzyła naczynia, które mają w sobie coś więcej. Świeże, odważne i często zaskakujące produkty z duchem, który zwiększy przyjemność z gotowania!” - deklaruje marka.

Poznajmy asortyment BEKA

Klientom LeDuvel proponujemy produkty z czterech kolekcji tej marki:

Nori pozwoli na nowo odkryć żeliwo jako niezbędną część wyposażenia kuchni. To naczynia wykonane z niemal niezniszczalnego materiału, a zaprojektowane jako prawdziwa uczta dla oczu. Wysoka jakość wykończenia gwarantuje przyjemność powolnego gotowania przez wiele pokoleń.

Energy to różnorodna oferta patelni z odlewu aluminiowego z powłoką nieprzywierającą, zapewniających optymalne rozprowadzanie ciepła i oszczędzających czas i energię. Zróżnicowany asortyment oferuje wysokiej jakości patelnie do każdego rodzaju potraw. Dzięki potrójnej, wzmocnionej ceramicznej powłoce nieprzywierającej są one odporne na zarysowania oraz bardzo szybkie i łatwe w czyszczeniu.

Naczynia z serii Papillon wyglądają jak tradycyjne, ciężkie garnki do zapiekania - ale to tylko pierwsze, mylne wrażenie. To nowoczesne naczynia kuchenne, które mają swoją własną, niepowtarzalną osobowość. Jeśli im zaufać, to mogą nawet stać się nowymi, ulubionymi naczyniami kuchennymi. Są lekkie, łatwe w użyciu, mogą posłużyć do zapiekania – ale i do wszystkich innych rodzajów potraw. Nawet do… pieczenia chleba!

Żeliwne dzbanki, które pozwolą czerpać maksymalną przyjemność z ulubionego gorącego napoju. Każdy, kto lubi używać liści herbaty pokocha żeliwne czajniki BEKA. Potrzebny taki z filtrem do zaparzania herbaty? Albo czajnik na płytę indukcyjną? Każdy znajdzie coś dla siebie! I każdy z tych dzbanków zrobi wrażenie, gdy poda się go na stół.

Wyłącznym przedstawicielem i importerem marki BEKA w Polsce jest firma LeDuvel. Jako dystrybutor marki gwarantujemy oryginalność oferowanych wyrobów i technologii zastosowanych do ich wytworzenia.

Katalogi

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska