Aktualności

Marka Aladdin dla światowej przyrody

Z dumą ogłaszamy partnerstwo marki Aladdin z organizacją Ocean Conservancy


8 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Oceanów. Nie można było wymarzyć lepszego dnia, aby przekazać tę wiadomość: marka Aladdin została partnerem organizacji Ocean Conservancy.

W celu stworzenia lepszego świata Aladdin nawiązał współpracę z Ocean Conservancy, globalną organizacją non-profit działającą na rzecz ochrony oceanów przed największymi globalnymi wyzwaniami współczesności.

Nasz ocean jest źródłem życia dla naszej planety. Zajmuje 71% powierzchni Ziemi i wytwarza połowę tlenu, którym oddychamy.

Śmieci oceaniczne wpływają na zdrowie dzikiej przyrody i ludzi oraz na lokalne gospodarki. Śmieci w wodzie i na brzegach lądu mogą być mylone przez dzikie zwierzęta z pokarmem, stając się dla nich śmiertelnym zagrożeniem.

Szacuje się, że każdego roku do oceanu trafia ponad 11 milionów ton tworzyw sztucznych.

Ocean Conservancy przekazuje wiedzę i umożliwia obywatelom podejmowanie działań na rzecz oceanu. Ocean Conservancy łączy ludzi, aby znaleźć rozwiązania dla naszej „wodnej planety”.

Opierając się na wiedzy naukowej praca organizacji wyznacza kierunek polityki i angażuje rzesze ludzi w ochronę oceanu i jego dzikiej przyrody dla przyszłych pokoleń. Ocean Conservancy tworzy rozwiązania oparte na naukowych dowodach dla zdrowego oceanu, dzikiej przyrody i społeczności, które są od niego zależne.

Zdjęcie główne: David Troeger / unsplash.com

Butelka z recyclingu nie musi być plastikowa!

Stal nierdzewna eCycle® to najnowszy, zrównoważony materiał wytworzony przez markę Aladdin do produkcji butelek na wodę. Stal nierdzewna użyta do produkcji butelek w 90% pochodzi ze zużytych materiałów poddanych recyklingowi. Stal do jej produkcji pozyskiwana jest lokalnie, minimalizując wpływ transportu na ślad węglowy.

Materiał jest certyfikowany i bezpieczny dla żywności. Produkty marki Aladdin wykonane z przetworzonej stali nierdzewnej eCycle® poddawane są rygorystycznym testom i są certyfikowane przez niezależne europejskie instytucje. Testy potwierdzają, że jakość stali eCycle® jest równa nowej (nie poddanej recyklingowi) stali nierdzewnej.

Wprowadzenie stali eCycle® oznacza mniejsze zużycie surowców, energii i wody oraz mniejszy ślad węglowy w porównaniu do produkcji tradycyjnej stali, jaką do tej pory znaliśmy. Zwiększenie ilość produktów poddanych recyklingowi jednocześnie zmniejsza naszą zależność od surowców kopalnych.

Produkty Aladdin

środa, 08 czerwca 2022

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska