Aktualności

DODAJ WIOŚNIE SMAKU

- ZMIEL NIE TYLKO PIEPRZ I SÓL


Nic nie poprawia smaku tak, jak dobrze dobrane przyprawy. Nic nie wydobywa smaku przypraw bardziej, niż ich odpowiednie zmielenie. Nic nie mieli przypraw lepiej, niż młynki CrushGrind.

Zasady są proste: kup dowolny młynek marki CrushGrind* z naszej oferty, a razem z nim dostaniesz od nas prezent: paczkę przyprawy Tijuana Guacamole lub Hot Mexico. Promocja obowiązuje do końca kwietnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów magazynowych. Rodzaj przyprawy wybierany jest losowo, ale uwzględniamy prośby umieszczone w rubryce „Uwagi” w formularzu zamówienia.

Zobacz wszystkie akcesoria tego producenta w naszym sklepie

Przejdź do sklepu

CrushGrind to firma od lat dostarczająca ceramiczne mechanizmy młynków dla wielu znanych producentów akcesoriów, a od niedawna sprzedająca także kompletne młynki pod własną marką. O ich zaletach przeczytać można na naszej stronie.

Tijuana Guacamole

Guacamole to potrawa pochodząca z czasów Azteków, zamieszkujących tereny dzisiejszego Meksyku zanim dotarli tam Europejczycy. Jej głównym składnikiem jest awokado, z dodatkiem pomidorów, cebuli, czosnku, soku z limonki, chili, kolendry lub bazylii oraz papryczek jalapeno.

Nasza mieszanka składa się z kolendry, szczypiorku, czosnku, chili, imbiru, pieprzu, soli i zielonej papryki. Jej smak jest aromatyczny i pikantny. Aby przyrządzić guacamole należy rozgnieść widelcem awokado i dodać pokrojone pomidory, sok z limonki i doprawić świeżo zmieloną mieszanką przypraw.

Ciekawostka: Amerykanie jednego dnia w roku zjadają łącznie ponad 3,6 tysiąca ton guacamole. Dzieje się to w pierwszą niedzielę lutego, gdy rozgrywany jest mecz o Super Bowl. Dzień rozgrywki o mistrzostwo w futbolu amerykańskim jest drugim co do wielkości konsumpcji żywności dniem w Stanach Zjednoczonych (po Święcie Dziękczynienia).

Hot Mexico

Kuchnia meksykańska to różnorodna mieszanka wyraźnych smaków o apetycznym charakterze, z dużym upodobaniem do rozgrzewającej pikantności. Meksykańskie jedzenie jest wszechstronne, świeże, proste - i pyszne.

Nasza mieszanka składa się z chili, czarnego pieprzu, czerwonej papryki i czosnku. Nadaje potrawom smak gorący i pikantny. Można jej użyć do klasycznych potraw meksykańskich: tacos, tamales, enchiladas itp. Lub użyj go do steków, zup, sałatek itp., aby nadać potrawie ostrość.

Ciekawostka: "Tex Mex" to połączenie smaków kuchni teksańskiej, meksykańskiej i amerykańskiej. Burritos, fajitas i quesadillas to tylko niektóre przykłady Tex Mex.

Promocja zakończonaniedziela, 04 marca 2018

Newsletter

Kochasz swój dom i kuchnię? Chcesz, by były piękne, wygodne i funkcjonalne?
Zamów bezpłatny newsletter LeDuvel.

Naszym abonentom regularnie wysyłamy e-mailem informacje o ofercie - nowych produktach i markach.

Kontakt

INFOLINIA

+48 888 600 170

 

TELEFON - BIURO

+48 22 110 50 17

 

ADRES E-MAIL

biuro@leduvel.pl


ADRES DO KORESPONDENCJI

ul. Rydygiera 8 bud. 3A, 01-793 Warszawa

 

BIURO I SIEDZIBA

ul. Rydygiera 8 bud. 3A (I p., wejscie od ul. Anny German 12)
poniedziałek - piątek, godz. 9:00-17:00

 


FIRMA
: LeDuvel Agata Oster
NIP: 5271438840 | REGON: 141014560 | BDO: 000104614
KONTO:  62 1090 2705 0000 0001 1637 7007 (Santander Bank Polska) |
               64 1140 2004 0000 3602 4742 3413 (mBank)

LeDuvel na Facebooku
LeDuvel na Instagramie

Designed by Olga Duszyńska